1 2 3 4 5 6

Hakkımızda

Afyon Beyaz Saray Center Düğün Salonu

Afyonkarahisar Beyaz Saray Center 2012 yılında hizmete açıldı.Düğün Salonu, A la Carte Restoran ve Teras Ocakbaşı ve Bistro olarak hizmet vermektedir.


Düğün Organizasyonu, davet, toplantı ve önemli günlerinizde sizlere kaliteli hizmet ve keyifli anlar yaşatabilmek için kusursuz detayları bir araya getiren Beyaz Saray Center, aynı zamanda Afyonkarahisar'da bir ilke imza atarak, 1. Sınıf Turistik Tesis ünvanını almıştır.


Kapısından adımını atar atmaz sizi karşılayan nezih ve asil dekoru ile Beyaz Saray Center, size farklı, modern ve çağdaş bir düğün organizasyonunun kapılarını açıyor. Profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile tanıştıktan sonra tek yapmanız gereken, tamamen sorunsuz ve bir o kadar keyifli anların tadını çıkarmak kalıyor.Detaylar Önemlidir.

Sizlere en üstün hizmeti verebilmek adına, çalışanlarımız ve mutfağımız sürekli kontrollerden geçiyor, dünya mutfaklarının leziz örneklerini deneyimlemeniz için sürekli kendini geliştiriyor.


Cafe ve Bistrolardaki alışılmış karmaşa ve gürültüden uzaklaşıp, Black White Teras Cafe'de zengin menümüz ve kaliteli içkiler eşliğinde günün yorgunluğunu atmak için sizi bekliyoruz.


İlginize teşekkür ederiz.